Strona główna Porady i artykuły bukmacherskie Wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych

PODZIEL SIĘ

Debiutujący klienci bukmacherów z pewnością mają wiele pytań dotyczących tego jak działają bukmacherzy, jak grać spotkania a także to jak wolno realizować transakcje na konto użytkownika ale również w jaki sposób dopuszczalne jest wypłacanie wygranego kapitału. W poniższym tekście zaprezentujemy najpopularniejsze sposoby płatności, jakie oferują bukmacherzy.

Na co zwrócić ostrożność przy wybieraniu bukmachera?

Na wstęp warto jednak powiedzieć o tym na co każdy gracz typujący online zwraca przy wybieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych atrybutów, na które należy zwrócić specjalną ostrożność zaliczane są: opinie typerów o danej marce, wielkość świadczonych kursów, czy oferta zawierania zakładów jest bogata i obejmuje interesujące nas mecze. ranking SBR (oznacza on wiarygodność marek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość suportu itp.), ale również i modele płatności jakie obsługuje dany bukmacher. Ranking SBR pozwoli na określenie zagrożenia i przyszłych problemów z wypłacaniem środków od konkretnej marki. Posiadając takie dane, można pójść do doboru sposobów płatności, które będą dla nas najdogodniejsze.

Nie masz konta w LV BET? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 1000 zł

Minimalne wartości wpłat a także wypłat

Wszelki bookmaker posiada w swoim regulaminie określone wielkości pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla młodego typera jest to niezmiernie istotna kwestia, bowiem z reguły nowi typerzy nie typują za wysokie kwoty i chcą wybierać z konta typera nawet małe wygrane. Warto wtedy grać w firmach, jakie pozwalają na dokonywanie transakcji choćby od 1 zł. Wybrane z marek jednak wskazują dużą minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 złotych. Co więcej – większość jednostek określa ponadto minimalną wpłatę aby skorzystać z dodatku powitalnego, chociaż zdarzają się i takie w których dostaje się pieniądze za darmo lub rodzaj zakładu bez ryzyka porażki a jednym z nich jest %nazwa bukmachera% bonus. Jak widać, debiutujący użytkownicy bukmacherów mają zatem wiele rzeczy do przeanalizowania. Preferując miejsce w jakim planujemy obstawiać, warto więc jest zwrócić jeszcze uwagę na to które minimalne wielkości określają w własnych przepisach bukmacherzy.

Sposoby płatności

Obecnie możemy już wejść do istotnych porad na temat tego które spsooby płatności umożliwiają bookmakerzy. Do najpowszechniejszych oraz najwygodniejszych należą z pewnością: błyskawiczny transfer płatności i płatność kartą płatniczą (kredytową lub debetową). Coraz więcej typerów wybiera jednakże inne formy, jakie stają się coraz niezwykle powszechne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a dodatkowo kupony płatnicze paysafecard. Wszelki bookmaker przedstawia na swojej stronie internetowej listę używanych sposobów i warto z taką listą zapoznać się już na samym wstępie i przetestować, czy znajduje się na niej Twoja popularna metoda dokonywania transakcji.

Szybko i bezpiecznie, czyli płatności u lidera rynku

Teoria, teorią, ale jak to wygląda w praktyce? Dobrym przykładem niech będzie lider legalnych bukmacherów w Polsce, czyli STS. Miano najlepszego bukmachera nie bierze się z niczego, a silna pozycja musi być systematycznie utrzymywana. Dlatego STS kładzie nacisk m.in. na bonusy bukmacherskie i na technologię oraz komfort użytkownika. Aby móc obstawiać i otrzymać bonus powitalny trzeba zasilić swoje konta jakąkolwiek kwotą na start. Gracz może dokonywać wpłaty na kilka sposobów, począwszy od Blika, przez PayU aż po PayPal. Bukmacher STS obsługuje aż 26 różnych banków działających w Polsce. Warto też pamiętać, że zakłady bukmacherskie nie pobierają prowizji za transakcje finansowe. A jak to wygląda w przypadku wypłat? Równie prosto i szybko. Wypłaty realizowane są przez cały tydzień i całą dobą. Czas wypłaty środków może wahać się od kilkunastu- kilkudziesięciu minut do maksymalnie jednego lub dwóch dni roboczych. Zależy to m.in. od przerw bankowych w księgowaniu, pory zlecenia realizacji i godzin księgowania przez banki, awarii i opóźnień systemów bankowych. Szybkie księgowanie w STS dotyczy 12 różnych banków, są to najpopularniejsze placówki w naszym kraju. W tym przypadku wypłata zajmuje średnio ok. 15 minut! System STSPay to gwarancja bezpieczeństwa i bezproblemowych wypłat.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here