Strona główna Porady i artykuły bukmacherskie Wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych

PODZIEL SIĘ

Debiutujący klienci bukmacherów z pewnością mają wiele pytań dotyczących tego jak działają bukmacherzy, jak grać spotkania a także to jak wolno realizować transakcje na konto użytkownika ale również w jaki sposób dopuszczalne jest wypłacanie wygranego kapitału. W poniższym tekście zaprezentujemy najpopularniejsze sposoby płatności, jakie oferują bukmacherzy.

Na co zwrócić ostrożność przy wybieraniu bukmachera?

Na wstęp warto jednak powiedzieć o tym na co każdy gracz typujący online zwraca przy wybieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych atrybutów, na które należy zwrócić specjalną ostrożność zaliczane są: opinie typerów o danej marce, wielkość świadczonych kursów, czy oferta zawierania zakładów jest bogata i obejmuje interesujące nas mecze. ranking SBR (oznacza on wiarygodność marek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość suportu itp.), ale również i modele płatności jakie obsługuje dany bukmacher. Ranking SBR pozwoli na określenie zagrożenia i przyszłych problemów z wypłacaniem środków od konkretnej marki. Posiadając takie dane, można pójść do doboru sposobów płatności, które będą dla nas najdogodniejsze.

Nie masz konta w LV BET? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 1000 zł

Minimalne wartości wpłat a także wypłat

Wszelki bookmaker posiada w swoim regulaminie określone wielkości pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla młodego typera jest to niezmiernie istotna kwestia, bowiem z reguły nowi typerzy nie typują za wysokie kwoty i chcą wybierać z konta typera nawet małe wygrane. Warto wtedy grać w firmach, jakie pozwalają na dokonywanie transakcji choćby od 1 zł. Wybrane z marek jednak wskazują dużą minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 złotych. Co więcej – większość jednostek określa ponadto minimalną wpłatę aby skorzystać z dodatku powitalnego, chociaż zdarzają się i takie w których dostaje się pieniądze za darmo lub rodzaj zakładu bez ryzyka porażki a jednym z nich jest %nazwa bukmachera% bonus. Jak widać, debiutujący użytkownicy bukmacherów mają zatem wiele rzeczy do przeanalizowania. Preferując miejsce w jakim planujemy obstawiać, warto więc jest zwrócić jeszcze uwagę na to które minimalne wielkości określają w własnych przepisach bukmacherzy.

Sposoby płatności

Obecnie możemy już wejść do istotnych porad na temat tego które spsooby płatności umożliwiają bookmakerzy. Do najpowszechniejszych oraz najwygodniejszych należą z pewnością: błyskawiczny transfer płatności i płatność kartą płatniczą (kredytową lub debetową). Coraz więcej typerów wybiera jednakże inne formy, jakie stają się coraz niezwykle powszechne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a dodatkowo kupony płatnicze paysafecard. Wszelki bookmaker przedstawia na swojej stronie internetowej listę używanych sposobów i warto z taką listą zapoznać się już na samym wstępie i przetestować, czy znajduje się na niej Twoja popularna metoda dokonywania transakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here