Strona główna Aktualności Legalne firmy bukmacherskie w Polsce 2022. Gdzie obstawiać typy?

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce 2022. Gdzie obstawiać typy?

PODZIEL SIĘ

Polacy coraz bardziej interesują się sportem. Powodów dla których tak jest można znaleźć bardzo wiele, przede wszystkim jednak w ostatnim czasie polscy sportowcy odnoszą wiele sukcesów co zawsze przyciąga jak magnes. Wiele osób przy okazji wydarzeń sportowych chce zarobić, jednakże zawsze pojawia się pytanie w jaki sposób się do tego zabrać.

Gdzie najlepiej obstawiać mecze?

Każdy kto zamierza zacząć obstawiać spotkania powinien wiedzieć, że opłaca się grać jedynie u legalnych operatorów zakładów wzajemnych. Poprzez pojęcie legalny bukmacher należy rozumieć taki zakład, który posiada stosowną licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Warto zrobić też research bukmacherów, zapoznać się z ofertami kursowymi, z freebetami oraz z bonusem powitalnym które oferują poszczególni bukmacherzy oraz sprawdzić czy konkretny zakład oferuje boost, czyli takie rozwiązanie, kiedy ciężar zapłaty podatku od gier przejmuje na siebie. Czołowi legalni bukmacherzy bardzo często doceniają typerów, którzy grają kupony akumulowane, im więcej zakładów na kuponie tym wyższy boost, co należy rozumieć jako możliwość większej wygranej. Warto wiedzieć, że na rynku zakładów wzajemnych pojawiają się cały czas nowe legalne podmioty, które wychodzą z ciekawymi bonusami powitalnymi, by zachęcić do gry nowych graczy. Warto robić sobie przegląd najważniejszych spotkań, które będą rozegrane konkretnego dnia, wybierać typy na dziś. U wielu operatorów te najciekawsze spotkania zwykle można obstawiać po wyższych kursach.

Kluczem jest dobra strategia

Gracz, który chce odnosić wysokie wygrane w zakładach wzajemnych powinien rozplanować dokładnie strategię. Najczęściej typerzy którzy regularnie odnoszą wygrane dzielą środki na te które przeznaczają na typy prematch, na live oraz na zakłady długoterminowe. Bardzo ważne jest również to, by dany bukmacher cały czas dbał o gracza. Zwykle na początku, bukmacherzy przygotowują świetne bonusy powitalne jednakże równie ważne dla czołowych legalnych operatorów jest to, by docenić stałych graczy. Ci najlepsi oferują możliwość wzięcia udziału w konkursach gdzie do wygrania są freebety, piłki oraz bilety na mecz.

typy na dziś
Fot. Wpadington / shutterstock.com

Jak typować, by wygrać?

Każdy gracz ma swoją indywidualną taktykę. Dla jednego będzie ważnym to by znaleźć tzw. pewniaki, czyli drużyny które powinny triumfować w danym spotkaniu. Zwykle kursy na te drużyny są niskie, jednak jeśli typer potrafi stworzyć taśmę złożoną z np. 30 pewniaków, które zatriumfują, wygrana okaże się pokaźna, dodatkowo u najlepszych bukmacherów może liczyć na powiększenie wygranej o wspomniany boost. Część typerów szuka underdogów, czyli wyszukuje typów gdzie jego zdaniem bukmacher wystawił wyższe kursy niż wynikałoby to z analizy. Przykładem takiego spotkania może być mecz siatkówki rozegrany 17 czerwca 2022r., w ramach kobiecej Ligi Narodów FIFA pomiędzy Serbkami oraz Turczynkami.

Faworytem zdaniem bukmacherów były zawodniczki znad Bosforu, jednak Serbki to drużyna która w ostatnim czasie odnosiła większe sukcesy, do tego wygrały poprzedni mecz. Reasumując, taktyk jest tyle samo co graczy, jednak co ważniejsze należy założyć konto u co najmniej dwóch legalnych bukmacherów, by w ten sposób dokładniej monitorować rynek, sprawdzać gdzie można obstawić spotkania po wyższym kursie, gdyż różnice kursowe są niezwykle istotne jeśli gracz chce wychodzić na swoje, zarabiać na zakładach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here