Strona główna Legalni bukmacherzy Legalny bukmacher Totolotek

Legalny bukmacher Totolotek

Oferta zakładów sportowych
Oferta zakładów live
Oferta promocyjna
Obsługa klienta

Recenzja i opinie o bukmacherze Totolotek

Totolotek to bukmacher działający na polskim rynku od wielu lat, oferuje dla swoich klientów zakłady sportowe i zakłady na żywo przez Internet a także w wielu punktach stacjonarnych w całej Polsce. Dodatkowo w Totolotku można znaleźć dodatkową ofertę w postaci totalizatorów sportowych (Toto-Liga i Toto-Gol), a także Toto-Mix, Toto-Racing i totalizator konny Toto-Lotek.

Firma swoją dużą popularność zyskała przez wiele lat oferując zakłady w punktach stacjonarnych. Od 2013 roku Totolotek zaczął oferować zakłady bukmacherskie online i bardzo szybko udało się przekonać graczy do tej formy zawierania zakładów.

Od sezonu 2016/2017 Totolotek został oficjalnym sponsorem piłkarskiego Pucharu Polski. Jest to z pewnością kolejny krok w uzyskiwaniu zaufania wśród Polskich graczy. Warto również odnotować, że bukmacher Totolotek jest też sponsorem Lechii Gdańsk i sekcji koszykówki Legii Warszawa..

Nie masz konta w Totolotku? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 500 zł

Bonus dla nowych użytkowników

Firma bukmacherska Totolotek dla nowych graczy daje całkowicie za darmo możliwość postawienia zakładu o wartości 20 złotych. Aby postawić taki zakład wystarczy tylko rejestracja konta, nie trzeba robić żadnego depozytu! Dla użytkowników, których interesuje bonus od pierwszego depozytu, bukmacher Totolotek również ma interesującą ofertę. Robiąc pierwszy depozyt otrzymujesz dodatkowo również 100% wartości wpłaty, aż do 500 złotych.

Darmowe 20 zł za otwarcie konta i bonus 500 zł

1. Zarejestruj konto w Totolotku

2. Zagraj darmowy zakład o wartości 20 złotych!

3. Dokonaj pierwszego depozytu.

4. Odbierz dodatkowo 100% kwoty depozytu aż do 500 złotych.

Nie masz konta w Totolotku? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 500 zł

Jak założyć konto u bukmachera Totolotek?

Rejestracja w Totolotku potrwa tylko kilka chwil – wystarczy uzupełnić swoje dane i dokonać weryfikacji. Potrzebne będą do tego m.in. adres e-mail, imię, nazwisko – po kilku chwilach Twoje konto będzie dostępne do gry a na start otrzymasz całkowicie darmowy zakład!.

Jak założyć konto u bukmachera Totolotek?

W Totolotku użytkownicy mogą dokonywać płatności poprzez wiele form, do których zaliczyć można: pośredników w szybkich przelewach bankowych (dotpay i tpay), a także lubiane przez graczy online innowacyjne metody płatności – portfel elektroniczny Skrill i kupony paysafecard. Płacąc w ten sposób możesz przez 24h aż 7 dni w tygodniu, a pieniądze po chwili są na koncie gracza dostępne do zawierania zakładów.

Nie masz konta w Totolotku? Odbierz 20 zł za darmo i bonus 500 zł

Najnowsze artykuły i aktualności

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.