Strona główna Aktualności Dlaczego warto skorzystać z oferty bukmachera Betclic?

Dlaczego warto skorzystać z oferty bukmachera Betclic?

PODZIEL SIĘ
typy na dziś
Fot. Wpadington / shutterstock.com

Betclic to legalny operator hazardowy, którego początki sięgają 2018 roku. Firma z każdym rokiem zwiększa grono nowych klientów, którzy są bardzo zadowoleni ze zróżnicowanych zakładów. Jak to się stało, że Betclic stał się liderem na rynku? Zawdzięcza to licznym zaletom. Na ich liście znajdują się m.in. kody promocyjne Betclic, bezpieczeństwo zagwarantowane certyfikatami oraz zakłady na żywo!

Zalety Betclic – legalnego operatora hazardowego

Platforma oferuje bonusy dla graczy, np. krótkoterminowe promocje (często nakładające się terminami z ważnymi wydarzeniami w świecie sportu). Jeszcze jedną ważną kwestią jest powitalny kod promocyjny Betclic, dzięki któremu można zacząć przygodę z zakładami bez ryzyka! Więcej na jego temat przeczytasz poniżej.

Jakie są zalety legalnego operatora hazardowego Betclic? Betclic oferuje zróżnicowane formy płatności, od tych najpopularniejszych jak Mastercard, Visa i Przelewy24, aż po BLIK, Skrill oraz Paysafecard.

Betclic oferuje aplikacje dostępną na Android oraz iOS, dzięki czemu pod ręką można mieć zawsze wyniki, zmieniające się stawki oraz listę zakładów. Dzięki Betclic można obstawiać wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe, np. tenis ziemny, siatkówkę czy piłkę nożną.

Łatwa w obsłudze i bezpieczna platforma Betclic

Betclic wyróżnia się również tym, że jest bardzo intuicyjny. Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja są łatwe w użytkowaniu i umożliwiają szybki wybór danego zakładu.
Oprócz tego Betclic jest legalnym bukmacherem, co warto podkreślić, ponieważ osoby korzystające z takich rozwiązań często boją się, że ich pieniądze nie są bezpieczne. Gwarancję bezpiecznego korzystania zapewnia to, że operator spełnił wymogi prawne i otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów online.

Skorzystaj z zakładów na żywo

Betclic jest wyjątkowy, ponieważ umożliwia przyjmowanie zakładów na żywo. Zróżnicowana oferta dotycząca jednego wydarzenia pozwala wybierać tylko te zakłady, które uważasz za „pewniaka”. Zarobisz, odpowiadając na pytania, takie jak:

  • kto strzeli kolejnego gola?
  • kiedy padnie kolejna bramka?
  • jaki będzie ostateczny wynik meczu?

Warto wiedzieć! Betclic umożliwia oglądanie transmisji w zakładach na żywo! Czy to znaczy, że możesz obstawiać, oglądając mecz? Tak, Betclic transmituje mecze! Obstawiający bardzo doceniają to rozwiązanie. W końcu rynek sportu bywa zaskakujący i najlepiej na bieżąco oceniać sytuację, zanim podejmie się decyzje o obstawieniu.

Kod promocyjny Betclic – na dobry start

Co jeszcze warto wiedzieć na temat zalet bukmachera Betclic? Firma oferuje kod promocyjny Betclic, będący świetnym bonusem powitalnym dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z zakładami, jak i tych, które mają już duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Betclic oferuje nowym klientom zakład bez ryzyka do 200 złotych na zasadzie cashbacku. Co bardzo ważne, kod promocyjny Betclic można wpisać tylko na etapie rejestracji konta. Z tego powodu należy o tym pamiętać już podczas wypełniania danych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here