Strona główna Porady i artykuły bukmacherskie Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie w Internecie?

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie w Internecie?

PODZIEL SIĘ

Zbliżające się rozstrzygnięcia w grze o tegoroczny mundial w Katarze oraz wydarzenia tenisa ziemnego sprzyjają, by zacząć grać u danego operatora, w ten sposób sprawdzając jak wielki ma się zakres wiedzy odnośnie sportu. Z jednej strony wygrana sprawia, że rośnie satysfakcja, że potrafiło się właściwie wytypować triumfatora z drugiej zaś można wygrać całkiem spore sumki pieniędzy.

Sponsoring klubów

Warto wybierać tego operatora, który jest dla nas indywidualnie najlepszy, kibic Widzewa może założyć konto w Noblebet, gdyż sponsoruje łódzki klub, fan Wisły Kraków może uznać jednak, że lepszy jest LV Bet bo dotuje Białą Gwiazdę. Każdy legalny bukmacher który ma licencję wydana przez polskie Ministerstwo Finansów jest dobrym rozwiązaniem, by u niego grać. W ofercie STS, który uchodzi za czołowego bukmachera na piłkę nożną mieści się hit dnia oraz w skład superoferty wchodzą typy dnia, czyli spotkania które konkretnego dnia analitycy pracujący dla operatora uznali za szczególnie ciekawe. Szukając spotkań które danego dnia warto zagrać, na które warto stawiać trzeba wziąć pod uwagę fachowe analizy, jednak wchodząc na strony, gdzie eksperci dzielą się konkretnymi rozwiązaniami, w jaki sposób typować i na kogo, zawsze ostatnią instancję powinna stanowić analiza gracza a ewentualne porady winny być wyłącznie głosem doradczym.

Gdzie warto stawiać kupony?

Zakłady warto zawierać jedynie u legalnych operatorów i to u tych, którzy zgodnie z obowiązującym prawem funkcjonują na krajowym rynku. Początkujący typer może uznać, że Bet-at-home to legalny operator, gdyż działa na rynku niemieckim, sponsoruje tamtejszą kadrę hokeistów. Uwaga, tak nie jest w Polsce, bo nie ubiegał się o niezbędną do prowadzenia działalności licencję więc w świetle prawa nie może działać w Polsce. Warto uważać, bo choć bukmacher ten kieruje ofertę również do polskiego kibica powołując się na prawo unijne międzynarodowe, de iure działa niezgodnie z przepisami, co więcej strona ta bywa w Polsce blokowana, więc lepiej uniknąć przykrych konsekwencji.

typy dnia
Fot. wee dezign / shutterstock.com

Czy warto zawierać zakłady na tzw. pewniaki?

Słabych drużyn już nie ma, dewiza może utarta jednak ma w sobie wiele racji. Typerzy po analizie dochodzą do wniosku, że Włosi bez trudu pokonają Macedonię Płn, tym samym awansując w zasadzie bez trudu do finału baraży. Po pierwsze należy wziąć pod uwagę, że w szatni włoskiej panuje szpital, po drugie, że zespół z Bałkanów był rewelacją Euro 2020+1, dodatkowo, że przed rokiem mniej więcej w tym samym czasie miał miejsce mecz w Duisburgu, gdzie faworyzowani Niemcy polegli z Macedonią właśnie. Kurs który jest wystawiany na drużynę z Bałkanów powinien wskazywać raczej, by grać na co najmniej remis w tym meczu. Fachowym językiem można powiedzieć, że Macedonia Płn. jest underdogiem, czyli zespołem który jest niedoceniany a którego szanse na powodzenie są wyższe niż zaoferowany przez operatorów zakładów wzajemnych kurs. W większości przypadków jednak, rejestrując konto u bukmacherów internetowych lepiej stawiać na te drużyny, na które kurs jest niższy, gdyż nikt prezentów tak łatwo nie rozdaje a pewniak czyli faworyt w większości przypadków triumfuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here