Strona główna Aktualności Gdzie obstawiać mecze na żywo?

Gdzie obstawiać mecze na żywo?

PODZIEL SIĘ

Obstawienie meczu na żywo jest wtedy, gdy typujemy wydarzenie trwające w danym momencie. Wówczas reaguje się na wydarzenia na boisku w danej chwili, przez dochodzi do regularnych zmian kursów. Jest to tak naprawdę standard w zakładach bukmacherskich. Zakłady na żywo są bardzo popularne wśród klientów. Który bukmacher posiada taką opcję?

typy bukmacherskie
Fot. Bukharev Oleg / shutterstock.com

Typowanie na żywo

Tak naprawdę opcje typowania na żywo są dostępne u każdego polskiego bukmachera. Lista takich stron dostępna jest między innymi na stronie Ministerstwa Finansów. Wybór należy tak naprawdę do samego gracza, gdyż każdy posiada bogatą ofertę zakładów na dane spotkanie, jak i samych spotkań na ważniejsze, a także te mniej ważne wydarzenia z lig nieco bardziej egzotycznych zakątków świata.

Typowanie na żywo to poleganie na własnej intuicji i tak naprawdę umiejętność przewidywania przyszłości, gdyż nie wiemy, co może wydarzyć się za chwilę. Dochodzi często do sytuacji, gdzie na chwilę po obstawieniu zakładu dzieje się coś nieoczekiwanego, niekoniecznie pozytywnego dla losów typu. Jedna akcja może obrócić wszystko o 180 stopni w jedną lub drugą stronę. Wydaje się, że typowanie w ten sposób jest o wiele trudniejsze niż typowanie zakładów przedmeczowych. Chodzi tu głównie o wyciąganie wniosków na daną sytaucję. Analiza i statystyki przed meczem mogą mieć małe znaczenie w tej sytuacji. Każdy detal może mieć znaczenie, więc czytanie gry, jak u dobrego środkowego pomocnika może być tu kluczowe.

Gdzie obstawiać na żywo?

Ostatnio typy bukmacherskie na żywo są coraz bardziej popularne u wszystkich legalnych bukmacherów. Wszystko zależy od gustu klienta. Jeden bukmacher ma lepszą, a inny gorszą ofertę typowania na żywo, mniej lub więcej opcji. Jednak taka opcja dostępna jest u każdego bukmachera, jaki w zasadzie tylko może przyjść na myśl.

Z polecanych firm bukmacherskich tą pierwszą może być Star Typ Sport, czyli popularny STS. Wystawia on kursy przed 24 godziny na dobę i to w wielu dyscyplinach. Można tu liczyć szeroką ofertę sportu, jak i e-sportu. Udostępniona jest tablica z grafiką, a także tracker, gdzie mamy jasność, co dzieje się w danym momencie meczu. Niekiedy dostępna jest również opcja transmisji spotkania, jednak u tego bukmachera należy mieć przynajmniej grosz na koncie, by móc oglądać. Innym godnym uwagi bukmacherem jest Fortuna. Tutaj mamy bardzo ciekawe współczynniki kursowe, ale i dostępna jest promocja, której nie posiada żaden inny bukmacher.

Happy Hours

Opcja Happy Hours, czyli typowanie bez podatku na żywo. W tym przypadku należy obstawić przynajmniej 3 typy na kuponie, każdy z kursem co najmniej 1.3 i kliknąć opcję bonusu widocznego na samej górze w zakładach na żywo. Fortuna jest bukmacherem bardzo podobnym do STS ze strony technicznej, również mamy opcję oglądania meczów na żywo, zaś istotne jest posiadanie na koncie pieniędzy, by móc oglądać. Na żywo w Fortunie można obstawiać również przez aplikację, która zawiera system transmisji online, a więc Fortuna TV. To tylko propozycje, takich firm bukmacherskich jest zdecydowanie więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here