Strona główna Porady i artykuły bukmacherskie LVBET oferta zakładów, bonusy. Co oferuje LVBET?

LVBET oferta zakładów, bonusy. Co oferuje LVBET?

PODZIEL SIĘ

LVBET to jeden z bukmacherów na rynku w Polsce, który przez wielu jest bardzo niedoceniany. Ma on bardzo dobrą ofertę dla graczy początkującyh, ale przede wszystkim dla osób, które grają regularnie posiada ciekawą ofertę bonusową np. lvbet bonus bez depozytu a także ciekawe programy lojalnościowe. Każda osoba, która chce rozpocząć przygodę w bukmacherce powinna przyjrzeć się jego ofercie oraz obserwować ruch na tej stronie internetowej.

Bonus dla nowych graczy

Każdy bukmacher w Polsce posiada atrakcyjne bonusy dla nowych klientów, aby zachęcić ich do gry u siebie oraz spowodować u nich przywiązanie do danego buka. Klient, któremu spodoba się strona internetowa bukmachera zostanie na dłużej i będzie kontynuował próbę wygrania kuponów u niego. Wracając do bonusu powitalnego w LVBET oferuje on nowym graczu bonus na start w wysokości 1500 złotych przy wpłacie pierwszego depozytu. To nie wszystko nowi klienci dostają również zakład bez ryzyka do 333zł. Warto też wspomnieć, że przy drugim i trzecim depozycie nowi gracze otrzymają również bonus od depozytu do 1500 zł. Jest to jedna z najciekawszych propozycji bonusów powitalnych na rynku. Na początku korzystania ze serwisu będziemy mieli o więcej pieniędzy do gry. Oczywiście dany bonus trzeba w odpowiedni sposób obrócić i nie można go od razu wypłacić.

Promocje dla stałych graczy od LVBET.

Ten bukmacher ma kilka propozycji dla stałych graczy. Codziennie można uzyskać zwrot za odpowiedni postawiony kupon. Czyli w skrócie ubezpieczają oni pierwszy przez nas postawiony zakład. W każdy weekend gracze stawiający u nich zakłady mają możliwość uzyskania bonusu 50% od wpłaty lub bonusa z mnożnikiem. Za daną wpłaconą kwotę uzyskujemy bonus w wysokości 2% procent depozytu. Jednak tę uzyskaną kwotę należy pomnożyć razy 25 i wtedy otrzymamy darmowy zakład o odpowiedniej kwocie. Dany freebet trafi do kolejki bonusowej i będziemy mogli zagrać za niego, gdy znajdzie się wśród aktywnych bonusów. Zakłady oczekują w kolejce bonusowej przez 31 dni.

lvbet bonus bez depozytu
Fot. wee dezign / shutterstock.com

Pewne Player Bets w LVBET.

Często co drugi weekend u tego bukmachera mamy możliwość ubezpieczyć nasz zakład od przegranej za pomocą braku porażki w przypadku niepowodzenia zakładu. W player bets stawiamy na statystyki danego zawodnika na przykład Robert Lewandowski odda 3 strzały w meczu Bundesligi. Możemy połączyć oczywiście statystyki kilku zawodników i wygrać pieniądze za dane postawione zdarzenia. Jeżeli nawet nie gramy regularnie u tego bukmachera warto odwiedzać tę stronę i sprawdzać dostępne u nich promocje.

Lvtyper, czyli alternatywa Player Bets

Na stronie lvtyper.pl można wygrać darmowe zakłady, które można postawić na stronie bukmachera LVBET.  W lvtyperze również stawiamy na statystyki, które wydarzą się w czasie meczu. Dane sekwencje tworzymy zupełnie za darmo, a mamy możliwość wygrania atrakcyjnych freebetów. Danego dnia możemy postawić dwa darmowe kupony po 10 selekcji. Po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów możemy odebrać nasz upragniony darmowy zakład i spróbować wygrać w LVBET realne pieniądze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here