Strona główna Bonusy na mecze i wydarzenia Darmowy Bonus 60 PLN na KSW 41!

Darmowy Bonus 60 PLN na KSW 41!

PODZIEL SIĘ

Z okazji gali KSW 41 prezentujemy najlepsze bonus bukmacherskie oferowane przez legalne firmy bukmacherskie działające w Polsce.

Otrzymasz całkowicie za darmo 60 złotych na rozpoczęcie gry! Dodatkowo prezentujemy najlepsze bonusy od depozytu, dzięki którym zyskasz nawet do 1900 złotych.

Co oferują Polscy bukmacherzy?

Darmowe 20 PLN + bonus 1000 PLN od LV BET

Darmowe 20 PLN + bonus 400 PLN od Fortuny

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

 

20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET

Wystarczy założyć konto w LV BET, aby uzyskać darmowy pierwszy zakład o wartości 20 złotych. Promocja dostępna jest z poniższego linka lub bannera. Dodatkowo firma bukmacherska LV BET daje największy bonus powitalny na rynku o wartości 1000 złotych! Pamiętaj aby w trakcie dokonywania rejestracji wpisać kod promocyjny kibic uprawniający do odbioru bonusów.

Nie masz konta w LV BET? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 1000 zł

Darmowe 20 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny

Załóż konto w Fortunie a po chwili otrzymasz darmowy zakład o wartości 20 PLN! Nie musisz robić żadnego depozytu, wystarczy utworzyć nowe konto gracza. Dodatkowo dokonując pierwszej wpłaty każdy gracz może otrzymać bonus na start aż do 400 złotych. Pamiętaj jednak, że powyższe oferty dostępne są tylko przez powyższy link i przy użyciu specjalnego kodu dla naszych użytkowników kibic

Nie masz konta w Fortunie? Załóż i odbierz 10 zł za rejestrację i bonus do 400 zł

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

Każdy nowy klient Totolotka na start dostaje całkowicie za darmo 20 złotych na rozpoczęcie typowania – będziesz mógł postawić na dowolnie wybrane typy! Dodatkowo Totolotek oferuje bonus powitalny do 500 PLN, który możesz odebrać dokonując pierwszej wpłaty na konto gracza.

Nie masz konta w Totolotku? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 500 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here