Strona główna Aktualności KSW w Katowicach: Roberto Solidic rywalem Mańkowskiego

KSW w Katowicach: Roberto Solidic rywalem Mańkowskiego

PODZIEL SIĘ

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dla widzów KSW I MMA będą w tym roku niezwykłe. Dość niedawno mieliśmy galę KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40 w Dublinie, a już dziś fani mówią o kolejnej gali, jaka odbędzie się 23 grudnia 2017 r. Z pewnością więc sympatycy MMA dzień przed wigilią spędzą wieczór w znakomitym towarzystwie – najsolidniejszych zawodników KSW I MMA w Europie.

Galę KSW 41 stream online będzie można obejrzeć za pośrednictwem internetu a także tv, a widowisko odbędzie się w Spodku. Wielbiciele skupieni na hali, oraz ci odtwarzający wydarzenie przed telewizorami lub ekranami laptopów po raz kolejny dojrzą imponujące starcia. Tym razem jako gwiazdy wieczoru wystąpią m.in. Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński, Popek Monster, Borys Mańkowski ale również Kleber Koike Erbst. Taki zestaw starć z pewnością zaspokoi oczekiwania wszelakiego fana mieszanych sztuk walki walki w Kraju. Kto z kim będzie walczyć na KONFRONTACJI SZTUK WALKI 41? Szczegóły przedstawiamy poniżej.

W kluczowej walce wieczoru uda się zobaczyć Borysa Mańkowskiego który po raz kolejny będzie konkurować o pas czempiona organizacji KSW. W minionej rywalizacji Mańkowskiego zobaczyliśmy na KSW 39 na PGE Narodowym, kiedy to rywalizował z najmocniejszą gwiazdą MMA I KSW w Polsce – Mamedem Khalidovem. W tejże wojnie zwyciężył zawodnik z Czeczenii ale pojedynek był szczególnie wyrównany i wypada przyznać że Mańkowski niewątpliwie bardzo dobrze był przygotowany do starcia z niezwykłym rekordzistą.

W drugiej konfrontacji wieczoru organizatorzy ksw zaplanowali tzw. freak fight w jakim Popek Monster stoczy swoją trzecią walkę w KSW. Konkurentem popularnego Króla Albanii będzie popularny najbardziej z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w mieszanych sztukach walki nawet jednego pojedynku. Na pewno pojedznek i starcie to będzie natomiast dla federacji niezwykłym wydarzeniem które doda dla federacji kolejnych kibiców oglądających galę a także mnóstwo osób dowie się czym jest KSW jak kupic ppv, na czym polegają starcia w ksw i co to za sport. Na ten moment nie wiemy czego spodziewać się po tej walce, jednak na pewno z punktu promocyjnego będzie on kompletnie wypromowany a to jak interesujący poziom zaprezentują dwaj zawodnicy mma dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka która na pewno pobudzi prawdziwe zainteresowanie ze strony obserwatorów KSW I MMA to walka Kleberem Koike Erbst vs Artur „Kornik” Sowiński Rywalizacja ta będzie toczyć się o mistrzowski pas organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Patrząc na obydwu zawodników ksw można spodziewać się fenomenalnej walki na wszelkich płaszczyznach. Patrząc na poprzednie rywalizacje obaj zawodnicy ksw czują się rzeczywiście bardzo dobrze ale też przedstawiają wielkie kwalifikacje czy formę. Obaj zawodnicy mma posiadali już okazję jeden raz walczyć pomiędzy sobą o pas KSW – wtenczas górą był Polak, który pokonał rywala po jednolitej decyzji arbitrów. Co ciekawe – w dwudziestu ostatnich walkach Koike Erbsta (od 2010 roku) jedynie jeden raz zawodnik z Japonii przegrał – i był to właśnie konfrontacja z Sowińskim.

Specjalnie na gali KSW 41 obejrzymy przypuszczalnie 6 kolejnych pojedynków, natomiast właściciele ksw nazwiska te będą udostępniać etapowo aż do samej hitowej gali. Zatem możliwe jest, iż kompletna lista starć będzie dostępna dla fanów mma zaledwie kilka dni przed galą.

Pełna karta walk KSW 41
Borys Mańkowski – Roberto Solidic (walka o pas)
Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)
Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)
Marcin Wrzosek – Roman Szymański
Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak
Damian Janikowski – Antoni Chmielewski
Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski
Łukasz Rajewski – Salahdine Parnasse
Maciej Kazieczko – Gracjan Szadziński

Oficjalna zapowiedź gali KSW 41

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here