Strona główna Aktualności Khalidov – Narkun na KSW 42!

Khalidov – Narkun na KSW 42!

PODZIEL SIĘ

W tym roku pierwsza gala federacji KSW zaplanowana została na 03.03.2018 w Atlas Arenie w Łodzi Organizacja mma KSW powraca do Łodzi aż po pięciu latach i na pewno będzie to rewelacyjna gala z udziałem najsilniejszych gwiazd KSW w Polsce. W sumie zaplanowanych zostało 9 walk a w trzech spośród nich stawką będzie pas mistrza. Do największych sław które wystąpią na gali KSW 42 zaliczyć można m.in. Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego ale także Karola Bedorfa.

W konfrontacji głównej gali KSW i na platformie KSW TV STREAM oglądać będziemy 2 czempionów różnych kategorii wagowych – Mamed Khalidov walczyć będzie z Tomaszem Narkunem. Konfrontacja zaplanowana została na wyznaczonym limicie wagowym zaś stawką konfrontacji nie będzie żaden mistrzowski pas a konfrontacja trwać będzie 3 rundy po pięć min. Chalidow to gwiazda mieszanych sztuk walki w Kraju i najbardziej rozpoznawalny wojownik mma KSW. Zawodnik trenujący w Olsztynie znajduje się obecnie w niezwykłej formie oraz może pochwalić się niezwykłą serią wygranych. Pięć ostatnich starć Narkuna natomiast kończyło się już w pierwszych rundach a zawodnik ksw ze Szczecina zaliczył w tych walkach komplet zwycięstw i za każdym razem zachwyca rzeczywiście dobrą formą i siłą na wielu płaszczyznach rywalizacji.

W jednym ze starć wieczoru gali KSW 42 dane będzie zobaczyć Michała Materlę, który po długotrwałej przerwie wrócił do starć na KSW w Dublinie. Na nadchodzącym widowisku prawdziwy gwiazdor stanie przed następną możliwością żeby okazać się miłośnikom i powrócić do walki o pas czempiona. Po przegranej z Mamedem Khalidovem w 2015 r, Materla stoczył 3 walki – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem ale także Paulo Thiago. Wszelkie 3 rywalizacje zakończyły się zwycięstwami – 2 poprzez nokaut techniczny i 1 poprzez nokaut.

Mateusz Gamrot to kolejny wojownik który ponownie będzie bronić mistrzowskiego pasa KSW. Dwa ostatnie starcia zawodnika z Poznania to niezwykłe starcia z Normanem Parkiem. Pierwszy z nich – na Pge Narodowym skończył się wygraną po 3 rundach a na KSW w Dublinie – stolicy irlandii walka została nierozstrzygnięta z powodu nieregulaminowego zagrania przez „Gamera” (kopnięcie poniżej pasa i włożenie palca w oko) po którym sędzia nie zezwolił na przedłużanie hitowej walki. Tym razem gwiazdor z Poznania na pewno będzie chciał zakończyć wojnę na własną korzyść.

Z pewnością wszelkich wielbicieli KSW I MMA W POLSCE ucieszy fakt, iż po raz kolejny uda się zobaczyć w klatce Łukasza Jurkowskiego, który większości fanom MMA w minionych latach kojarzy się jedynie z komentowaniem transmisji gal KSW. Juras powrócił do klatki MMA na gali na Pge Narodowym. Teraz stanie przed ogromną szansą na następny triumf z wysoce doświadczonym oponentem.

Po długiej kontuzji do MMA powróci prawdziwy gwiazdor MMA Karol Bedorf, który po przegranym pojedynku i stracie mistrzowskiego pasa doznał urazu w okresie przygotowawczym do następnych konfrontacji w MMA i potrzebował zrobić sobie ogromnie długą przerwę. Tym razem oczywiście nie będzie to bitwa o mistrzowski pas ksw, natomiast dla Bedorfa teraz najistotniejszy jest powrót ale też szansa stoczenia konfrontacji na najwyższym poziomie, do którego w zeszłych latach przyzwyczaił fanów.

Na hitowej gali KSW 42 jaka transmitowana będzie w TV i online tylko w systemie PPV – dowiedz się jak wykupić KSW PPV, zaplanowano również wojnę o pas w kategorii kobiet. Kibiców MIESZANYCH SZTUK WALKI zapewne uraduje ponadto fakt że na gali w Atlas Arenie dane będzie zobaczyć przepiękną Ariane Lipski, która za każdym razem kiedy pojawi się na gali KSW urzeka swoją predyspozycją i sposobem rozwiązywania starć. Lipski jest obecną mistrzynią a obserwatorzy uwielbiają ją nie tylko za to w jaki sposób walczy, ale również jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Atlas Arenie w Łodzi zaplanowano 9 starć, a cała aktualna karta walk składa się z następujących starć

Pełna karta walk KSW 42 (stan na 15.01)
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – TBA
Mateusz Gamrot – TBA
Ariane Lipski – TBA
Łukasz Jurkowski – TBA
Karol Bedorf – TBA
TBA- TBA
TBA – TBA

Zapowiedź wideo KSW 42

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here