Strona główna Aktualności Zakłady bukmacherskie i darmowy bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie i darmowy bonus bez depozytu

PODZIEL SIĘ

Oferta powitalna zakładów bukmacherskich przyciąga uwagę miłośników sportu. W Polsce obecnie licencję na grę w sieci posiada osiemnaście podmiotów. Aż szesnaście z nich działa czynnie w Internecie, ale jeden oferuje wyłącznie obstawianie gonitw konnych. Możliwe, że do tej puli dołączy niedługo kolejny, posiadający obecnie zezwolenie na zawieranie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych (GO BET Sp. z o.o.).

Czy można grać w zakładach bukmacherskich bez licencji?

Polskie prawo wymaga od podmiotu oferującego zakłady, aby posiadał stosowne zezwolenie od Ministra Finansów. Gra na terenie Polski w firmie bez licencji będzie nielegalna. Grożą za nią konsekwencje prawne, na przykład w postaci dotkliwej kary finansowej.

Najłatwiej listę legalnych zakładów znaleźć na stronie Ministerstwa Finansów. Jest ona w pełni jawna i widnieje na niej aż dziewiętnaście wpisów.

Czym jest bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu umożliwia graczowi zapoznanie się z ofertą zakładów bukmacherskich bez konieczności wpłaty środków własnych.

Promocja tego typu z reguły wiąże się z kwotą rzędu 20-25 zł i pozwala na swobodną wypłatę po spełnieniu określonych warunków.

Często jest to dopełnienie do klasycznej promocji w formie pomnożenia wpłaty lub zwrotu środków po nietrafionym kuponie. Obecnie wiele polskich firm posiada w swojej ofercie bonus bez depozytu.

Bonus bez depozytu – gdzie szukać?

Informacje o bonusie bez depozytu można najprościej znaleźć na stronie bukmachera, który ów bonus oferuje. Czasami wymaga się wpisania kodu promocyjnego, aby uaktywnić promocję. Obecnie na rynku można otrzymać tzw. freebet w kwocie 25 zł w STS oraz Totolotku. 20 zł bez depozytu otrzymają klienci Fortuny i LVBet.

Warto pamiętać o tym, że każda forma bonusu posiada określone warunki obrotu zawarte w regulaminie. Z reguły jest to kwota, za którą należy postawić zakłady przed wypłatą środków. Szczegółowe informacje na ten temat warto przyswoić przed założeniem konta.

Czy warto skorzystać z bonusu bez depozytu?

Bonus bez depozytu będzie dla nowego gracza korzystną formą wsparcia. Pieniądze otrzymuje się „za darmo”, więc spróbować swoich sił w danym miejscu może każdy. Należy przy tym pamiętać, że oferta ta nie jest tak wysoka jak inne, dostępne w ramach promocji. Na szczęście bonusy bez depozytu często łączy się z innymi promocjami bukmacherskimi i klient nie musi decydować o tym, z czego chce skorzystać.

Darmowy zakład ma na celu zachęcenie do skorzystania z usług danej firmy. Warto wybierać go nie tylko w kontekście wielkości bonusu, ale również ogólnej oferty. Będzie ona zależeć od specyfiki obstawianych zdarzeń, a także ich popularności. Niektóre podmioty wiodą prym w zakładach na żywo, inne specjalizują się w piłce nożnej. Na szczęście dzięki bonusowi bez depozytu można poznać pełen przekrój bukmacherskich możliwości, bez zbędnego ryzyka utraty środków.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak działa kasyno na żywo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here