Strona główna Bonusy na mecze i wydarzenia Specjalne bonusy na mecz Polski z Danią!

Specjalne bonusy na mecz Polski z Danią!

PODZIEL SIĘ

W piątek 1. września 2017 roku Polska zagra kolejny mecz w eliminacjach Mistrzostw Świata. Rywalem będzie zespół Danii i będzie to doskonała okazja do skorzystania ze specjalnych darmowych zakładów!

Tylko i wyłącznie dla użytkowników naszego serwisu, legalni bookmakerzy stworzyli specjalne bonusy w formie zupełnie bezpłatnych zakładów, bez konieczności dokonywania wpłaty depozytu.

Co oferują Polscy bukmacherzy?

20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET

Darmowe 10 PLN + bonus 400 PLN od Fortuny

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

Bonus powitalny do 600 PLN od forBET

 

20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET

Bukmacher LV BET daje kompletnie bezpłatny zakład o wartości 20 zł dla wszystkich naszych użytkowników – nie musisz robić żadnego depozytu! Legalny Polski bookmaker LV BET daje także największy bonus powitalny aż 1000 pln dodatkowo na grę może być Twoje!

Nie masz konta w LV BET? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 1000 zł

Darmowe 10 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny

To proste! Otwierasz konto i grasz darmowy zakład za 10 PLN! Nie potrzebny jest żaden depozyt. wystarczy się zalogować. Dodatkowo możesz skorzystać z bonusu powitalnego do 400 PLN. Pamiętaj natomiast, iż powyższe oferty dostępne są jedynie przez powyższy link i przy użyciu specjalnego kodu dla naszych użytkowników SPORTLIVE10PLN

Nie masz konta w Fortunie? Załóż i odbierz 10 zł za rejestrację i bonus do 400 zł

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

Bukmacher Totolotek daje za darmo 20 złotych na rozpoczęcie gry – będziesz mógł postawić darmowe 20 PLN na dowolnie wybrany kupon! Dodatkowo możesz odebrać też bonus na start o wartości 500 złotych!

Nie masz konta w Totolotku? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 500 zł

Bonus powitalny do 600 PLN w ForBET

Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje konto gracza u bukmachera ForBET uzyskuje na rozpoczęcie gry aż do 600 PLN w formie dodatku na zakłady sportowe. Wykorzystaj dodatkowe środki na typowanie piątkowego starcia Dania vs Polska!

Nie masz konta w ForBET? Utwórz konto i odbierz bonus 600 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here