Strona główna Aktualności Pudzian – McSweeney na KSW w Dublinie!

Pudzian – McSweeney na KSW w Dublinie!

PODZIEL SIĘ

Wiadomo niedawno z kim rywalizować będzie był strongman – Mariusz Pudzianowski na gali KSW 40, jaka wykona się w niedzielę 22. października 2017 w Dublinie – stolicy irlandii. Miejscem które po raz pierwszy w historii gal przyjmować będzie wojowników KONFRONTACJA SZTUK WALKI w Irlandii będzie „3 Arena”, potrafiąca ulokować trochę więcej niż trzynastu tysięcy kibiców. Na galę oznaczoną numerem 40 przewidziano dziesięć walk, spośród czego dwa będą o pasy mistrzowskie KSW. Z gwarancją po raz kolejny wielu miłośników KSW online będzie chciało ujrzeć galę KSW 40 na żywo w stolicy Irlandii – Dublinie a jeszcze przed telewizorami czy ekranami komputerów śledząc transmisję KSW TV STREAM. Jakie czekają nas pojedynki?

Jak zadeklarowali włodarze organizacji KSW – rywalem Mariusza Pudzianowskiego będzie brytyjczyk James „The Hammer” McSweeney, który rywalizował wcześniej dwa razy na galach KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Zawodnik mma urodzony w Londynie miał możliwość wojować na galach polskiej organizacji z Marcinem Rózalskim (wygrana w 1. rundzie) oraz Karolem Bedorfem (porażka w pierwszej rundzie).

Najsilniejszy zawodnik na świecie zeszłe 2 swoje walki zwyciężył – z Popkiem i „Tyberianem”. I jeżeli utrzyma ową serię zwyciężając rywalizację z McSweeney, dodatkowym etapem może być konfrontacja o mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Pojedynek owy nie będzie natomiast z pewnością bezproblemowy, popularny „Młot” to od zawsze ciężki rywal o czym przekonało się wielu zawodników. Co prawda bilans zawodnika z Wysp Brytyjskich w MIXED MARTIAL ARTS to 15 zwycięstw oraz aż 15 porażek. jednakże zawodnik mma ten jest nieobliczalny i w rywalizacji z Pudzianowskim wszystko może się zdarzyć. Pudzian McSweeney live to z gwarancją będzie wielkie wydarzenie, którego nie można przegapić! Bardzo trudno wskazać faworyta, aczkolwiek były strongman wydaje się być współcześnie w cudownej formie i z pewnością znaczniejszym zaskoczeniem byłoby powodzenie Brytyjczyka.

Drugą z konfrontacji wieczoru będzie kolejna walka jakie mieliśmy okazję już znajdować w tym roku na Pge narodowym w warszawie w Warszawie. Norman Parke po raz kolejny dostanie szanse na pokonanie mistrza KSW – Mateusza „Gamera” Gamrota. W maju lepszy był Polski zawodnik jednakże konkurencja była na tyle wyrównana, iż Irlandczyk od razu zyskuje drugą okazję na sięgnięcie po mistrzowski pas KSW.

Piękna zawodniczka pochodząca z Brazylii w maju zdobyła pas KONFRONTACJI SZTUK WALKI po zwycięstwie z Dianą Belbitą. Tymczasem przed Lipski sposobność na obronę pasa. Właściciele gali nie podają jednak na razie danych która z zawodniczek będzie konkurentką Brazylijki.

Organizatorzy gali KSW podali do wiadomości ponadto jaka walka otworzy galę KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40. Będzie to bitwa debiutantów w federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI – Konrad Iwanowski zmierzy się z Paulem Lawrencem. Obydwaj reprezentanci znani fanom MMA na wyspach stoczyli przedtem wiele zawodowych konfrontacji, natomiast występ przed publicznością KSW będzie dla nich na pewno dużym i istotnym doświadczeniem.

Pełna karta walk KSW 40 (stan na 03.10.2017)
Mariusz Pudzianowski – James McSweeney
Mateusz Gamrot – Norman Parke (walka o pas)
Michał Materla – Paulo Thiago
Ariane Lipski – TBA (walka o pas)
Maciej Jewtuszko – Dawid Zawada
Chris Fields – Michał Fijałka
Anzor Azhiev – TBA
TBA – TBA
Konrad Iwanowski – Paul Lawrence

KSW is coming to Dublin (KSW 40)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here