Strona główna Aktualności Poznaliśmy pełną listę walk gali KSW 42!

Poznaliśmy pełną listę walk gali KSW 42!

PODZIEL SIĘ

W tym roku pierwsza gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI odbędzie się 3. marca roku w Łodzi Organizacja mma KSW powraca do Atlas Areny po pięciu latach i na pewno będzie to kolejna zadziwiająca gala z udziałem najpotężniejszych gwiazd KSW w Kraju.

Na gali zaplanowanych zostało aż dziewięć pojedynków a w trzech spośród nich stawką będzie pas mistrza. Do najważniejszych sław które wystąpią na historycznej gali KSW 42 zaliczyć można między innymi Mameda Khalidova, Mateusza Gamrota, Tomasza Narkuna, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego a także Michała Materlę.

W najciekawszej rywalizacji głównej na KSW na żywo uda się zobaczyć dwóch czempionów różnych kategorii wagowych – Mamed Chalidow zawalczy z Tomaszem Narkunem. Walka odbędzie się na wyznaczonym zakresie wagowym natomiast stawką rywalizacji nie będzie żaden mistrzowski pas a walka trwać będzie trzy rundy po 5 minut. Khalidov to największa gwiazda mieszanych sztuk walki w Polsce a także wyjątkowo rozpoznawalny wojownik KSW. Wojownik ksw trenujący w Olsztynie znajduje się aktualnie w wspaniałej dyspozycji oraz może pochwalić się świetną serią wygranych. Pięć ostatnich starć Narkuna kończyło się natomiast już w pierwszych rundach a wojownik ze Szczecina zaliczył w nich komplet zwycięstw a za każdym razem zachwyca naprawdę wspaniałą kondycją i siłą na wielu płaszczyznach konfrontacji.

W jednej spośród kilku walk wieczoru gali KSW 42 uda się obejrzeć Michała Materlę, który po dużej pauzie wrócił do konfrontacji na KSW w stolicy Irlandii – Dublinie Na nadchodzącym widowisku wielki wojownik stanie przed drugą możliwością żeby zaprezentować się miłośnikom MMA i powrócić do walki o pas. Po klęsce z Mamedem Chalidowem w 2015 Materla stoczył trzy walki – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem i Paulo Thiago. Wszystkie trzy rywalizacje skończyły się pewnymi zwycięstwami – dwa poprzez TKO i 1 przez nokaut.

Mateusz Gamrot to kolejny wielki gwiazdor który następny raz będzie bronić pasa. Dwa ostatnie pojedynki zawodnika z Poznania to wielkie walki z Normanem Parkiem. Pierwszy spośród nich – na Pge Narodowym zakończył się zwycięstwem po trzech rundach a na KSW w Dublinie – stolicy irlandii bitwa została nierozstrzygnięta z powodu nieregulaminowego zagrania przez Gamrota (kopnięcie poniżej pasa oraz włożenie palca w oko) po którym główny sędzia nie pozwolił na realizowanie walki. Tym razem gwiazdor z Poznania z pewnością będzie chciał zakończyć bitwę na swoją korzyść.

Zapewne wszelkich kibiców KSW ucieszy fakt, iż po raz kolejny będzie dane zobaczyć w klatce Łukasza Jurkowskiego, jaki części kibicom w ostatnich latach kojarzy się tylko i wyłącznie z komentowaniem gal KSW. Popularny „Juras” powrócił do MMA na gali ksw na Stadionie Narodowym. Teraz stanie przed ogromną szansą na kolejny tryumf z szalenie doświadczonym oponentem.

Na gali KSW 42 jaka transmitowana będzie w TV i internecie tylko w systemie PPV – dowiedz się jak wykupic KSW ppv, zaplanowano jeszcze rywalizację o pas mistrzyni w kategorii kobiet. Kibiców MMA zapewne uraduje także fakt iż na gali w Łodzi zobaczymy piękną Ariane Lipski, jaka za każdym razem gdy pojawi się na gali KSW urzeka swoją dyspozycją i sposobem rozwiązywania walk. Lipski jest obecną mistrzynią a kibice KSW podziwiają ją nie tylko za to w jaki sposób walczy, ale też jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Atlas Arenie Łódź przewidziano 9 pojedynków, a cała aktualna karta konfrontacji składa się z następujących pojedynków:
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski – Silvana Gomez Juarez
Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
Marcin Wójcik – Chris Fields
Filip Wolański – Bartłomiej Kopera
Krystian Kaszubowski – Christopher Henze
Karolina Owczarz – Paulina Raszewska

Zapowiedź wideo KSW 42

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here