Strona główna Aktualności KSW 40: Gamrot vs Parke II

KSW 40: Gamrot vs Parke II

PODZIEL SIĘ

Polska organizacja Konfrontacji Sztuk Walki obwieściła pod koniec lipca, iż kolejna tegoroczna gala federacji odbędzie się 22.10.2017 r w Dublinie – stolicy Irlandii. Już wiemy też aktualnie kto stoczy walkę w jednej z walk wieczoru gali w stolicy Irlandii.

W jednej spośród dwóch wojen wieczoru uda się obejrzeć kolejne starcie Mateusza Gamrota i Normana Parka. Będzie to zatem rewanżowe starcie po świeżym starciu tychże dwóch zawodników KSW na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na gali w maju triumfował jak na razie niepokonany „Gamer”, który po trzech rundach pokonał bezapelacyjną decyzją arbitrów.

Konfrontacja aczkolwiek była niesłychanie wyrównana a sfrustrowany Irlandczyk chwilę po zamknięciu gali domagał się rewanżowej walki z polskim zawodnikiem MMA. W czerwcu oraz lipcu, gdy wszyscy miłośnicy MMA czekali na informację – kiedy a także gdzie odbędzie się gala Konfrontacji Sztuk Walki 40, Parke co chwilę powtarzał o sobie w mediach społecznościowych żądając rewanżu. Dopiął swego – teraz już oficjalnie wolno zakomunikować, iż na gali KONFRONTACJA SZTUK WALKI 40 obejrzymy następny pojedynek pomiędzy Mateuszem Gamrotem oraz Normanem Parkiem. Z pewnością również tym razem będzie też to znakomity pojedynek jaki przejdzie do historii pod względem rozgłosu w social mediach, ale też i poziomu sportowego obydwu zawodników MMA – trzeba mieć na uwadze, iż Parke to były zawodnik federacji UFC, dla którego stoczył dziewięć starć, z czego pięć wygrał natomiast jedną zremisował.

Gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40 jedynie w PPV
Galę KSW Dublin w tym jeszcze starcie Gamrot – Parke na żywo będzie możliwe oglądać tylko w systemie PPV – w KSW na żywo a także w Cyfrowym Polsacie. Taką informację dostarczył na twitterze jeden ze współwłaścicieli federacji KSW. Do ostatniej pory każda gala emitowana tylko w PPV kosztowała 40 pln za dostęp do emisji ze wszystkich wojen. Prawdopodobnie zatem także tymże razem kwota za możliwosć oglądania i dostęp do gali będzie podobny. Należałoby także przypomnieć, że miniona gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 na PGE Narodowym w Warszawie była rekordowa nie tylko względem liczby sympatyków na trybunach czy ilości walk o pas, ale również i ilości sprzedanych dostępów PPV. Jednakże włodarze federacji KSW nie podają prawdziwych informacji na ten temat, zatem potrafimy się zaledwie domyślać jakie są to wartości.

5 rund po 5 minut w mistrzowskich pojedynkach
Z początkiem gali w Dublinie federacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI wprowadza nowatorską dyrektywę obowiązującą mistrzowskich pojedynków. Od nadchodzącej gali starcia o pas będą zaplanowane na pięć rund po pięć minut. Jest zatem to nowy krok polskiej federacji KSW do stania się nadzwyczaj profesjonalną organizacją na ogólnoeuropejskim rynku. W UFC już od 2001 r walki o mistrzowskie pasy oraz konkurencje wieczoru liczą pięć rund i tym samym kierunkiem zmierza podążać organizacja KSW dla jakiej z pewnością początkowa wojna 5×5 będzie niezwykłym doświadczeniem.

Kogo obejrzymy w kolejnych starciach gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40?
Na ten czas federacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI nie udziela żadnych poważnych wiadomości o tym kogo także zobaczymy na gali w Irlandii, natomiast kibice już toczą konwersacje na temat potencjalnych wojen. Jedno jest pewne – na nadciągającej gali nie zaobserwujemy Mameda Khaldova, któremu zakończył się kontrakt z KSW i dopiero po wakacjach poznamy najbliższe plany największej polskiej osobistości KSW.

Sprawdź najciekawsze akcje gali KSW 39 Colosseum:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here