Strona główna Legalni bukmacherzy Legalny bukmacher ETOTO

Legalny bukmacher ETOTO

Oferta zakładów sportowych
Oferta zakładów live
Oferta promocyjna
Obsługa klienta

Recenzja i opinie o bukmacherze ETOTO

ETOTO to bukmacher, który swoją działalność na rynku bukmacherów internetowych rozpoczął w 2016 roku. Bukmacher działa na licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów.

W ofercie firmy znajdziemy obszerny wybór zakładów sportowych jak i zakładów na żywo. ETOTO dość niedawno wprowadził „Betmarket” czyli zestawienie kuponów stawianych przez użytkowników z możliwymi największymi wygranymi. W serwisie dostępne są też statystyki dotyczące wybranych wydarzeń sportowych np. porównanie drużyn.

ETOTO dość intensywnie działa też w obszarze sponsoringu. Firma jest głównym sponsorem Śląska Wrocłąw – logo bukmachera znajduje się na koszulkach klubu. Oprócz tego ETOTO wspiera kilkanaście klubów grających na zapleczu Ekstraklasy, a także siatkarską PGE Skrę Bełchatów.

Nie masz konta w ETOTO? Odbierz dodatkowo 100% na start

Bonus dla nowych użytkowników

Bukmacher ETOTO oferuje na rozpoczęcie gry jeden z największych bonusów dostępnych na rynku bukmacherów online. Dokonując pierwszego depozytu na konto gracza otrzymasz dodatkowo 200% wartości wpłaty aż do 1000 złotych.

1. Zarejestruj konto w ETOTO.

2. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto gracza.

3. Odbierz dodatkowo 200% kwoty pierwszego depozytu aż do 1000 złotych.

Nie masz konta w ETOTO? Odbierz dodatkowo 100% na start

Jak założyć konto u bukmachera ETOTO?

Konto gracza ETOTO można założyć poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej firmy. Wystarczy podać swoje dane i zweryfikować konto klikając w link w wiadomości e-mail. Po dokonaniu rejestracji każdy nowy gracz może otrzymać dodatkowo na grę aż do 600 złotych. Dzięki tej promocji wpłacając pierwszy depozyt otrzymasz podwojenie kwoty i będziesz mógł te pieniądze wykorzystać na grę w zakładach sportowych i zakładach live.

Metody płatności

Wpłatę pieniędzy na konto gracza w ETOTO można dokonać na kilka sposobów, wykorzystując konto bankowe do natychmiastowego przelewu lub kartę płatniczą. Systemy pośredniczące w transakcji działają 24h przez 7 dni w tygodniu, a czas realizacji to tylko kilka minut. Wpłacane pieniądze po chwili będą więc dostępne do gry w zakładach bukmacherskich. Lista rodzajów płatnosci dostępnych w ETOTO:

– Dotpay
– PayU
– Karty płatnicze

Nie masz konta w ETOTO? Odbierz dodatkowo 100% na start

Najnowsze artykuły i aktualności