Strona główna Legalni bukmacherzy Legalny bukmacher Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna

Oferta zakładów sportowych
Oferta zakładów live
Oferta promocyjna
Obsługa klienta

Recenzja i opinie o bukmacherze Fortuna

Bukmacher Fortuna istnieje od 1996 roku i od wielu lat działając na polskim rynku zakładów sportowych zyskała uznanie w oczach użytkowników. Firma charakteryzuje się dużym profesjonalizmem w kwestii jakości oferowanych zakładów sportowych i zakładów live. Bukmacher ten posiada też mnóstwo punktów stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Firma bukmacherska Fortuna od 2014 roku jest głównym sponsorem Legii Warszawa i od tego czasu logo firmy widnieje na koszulkach klubu, a także na wielu innych materiałach reklamowych związanych z zespołem i bukmacherem.

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz 20 zł za darmo, zakład bez ryzyka 120 zł i bonus 1000 zł

Bonus dla nowych użytkowników

Fortuna specjalnie dla użytkowników naszego serwisu daje kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz zupełnie za darmo zakład bez ryzyka na start, które możesz przeznaczyć na swój pierwszy zakład a także dodatkowo bonus od pierwszego depozytu!

Darmowy zakład

1. Zarejestruj konto u bukmachera Fortuna, podając przy rejestracji specjalny kod promocyjny POLSKAGOLA20PLN

2. Po prostu – zagraj darmowy zakład!

3. Dokonaj pierwszego depozytu.

4. Odbierz dodatkowo 100% kwoty depozytu.

* Bonusy dostępne są tylko przez link lub banner z naszej strony, a także przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego POLSKAGOLA20PLN

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz darmowy zakład i bonus powitalny

 

Jak założyć konto u bukmachera Fortuna

Formularz rejestracji u legalnego bukmachera Fortuna nie różni się zbytnio od formularzy które widziałeś z pewnością m.in. u zagranicznych bukmacherów. Wystarczy podać swoje dane m.in. e-mail, imię, nazwisko a następnie przejść do weryfikacji wprowadzonych danych. Po kilku chwilach Twoje konto będzie aktywne i będziesz mógł rozpocząć grę.

Metody płatności

Wśród metod płatności obsługiwanych przez bukmachera Fortuna znaleźć można najpopularniejsze metody płatności, które z pewnością spotykałeś podczas dokonywania płatności internetowych za inne usługi i produkty. Na liście dostępnych płatności w Fortunie brakuje jednak bardzo lubianego przez graczy portfela elektronicznego Skrill (dawniej Moneybookers).

Fortuna oferuje natomiast następujące formy dokonywania wpłat na konto gracza:

– VISA i MasterCard
– PayU (w tym obsługa przelewów natychmiastowych ponad 20 banków)
– Blik

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz 20 zł za darmo, zakład bez ryzyka 120 zł i bonus 1000 zł

Najnowsze artykuły i aktualności