Strona główna Aktualności KSW 41: znamy 7 pojedynków

KSW 41: znamy 7 pojedynków

PODZIEL SIĘ

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia dla fanów mieszanych sztuk walki będą w tym roku jedyne w swoim rodzaju. Stosunkowo niedawno mieliśmy galę KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40 w Dublinie, ale już wszyscy mówią o kolejnej gali, która została zaplanowana na 23 grudnia 2017 Z pewnością zatem sympatycy KSW dzień przed wigilią spędzą wieczór w doskonałym towarzystwie – najlepszych wojowników sztuk walki w Europie.

Galę KSW 41 online będzie można obejrzeć przez internet w KSW TV ale także w telewizji, a widowisko odbędzie się w Katowickim Spodku. Wielbiciele skupieni na hali, ale także ci przeglądający wydarzenie przed tv i monitorem komputera po raz następny sprawdzą prestiżowe starcia. Tym razem gwiazdami wydarzenia mma będą m.in. Tomasz Oświeciński, Artur Sowiński, Popek Monster, Borys Mańkowski czy też Kleber Koike Erbst. Taki pakiet pojedynków na pewno spełni wszelakiego kibica sportów walki w Polsce. Kto z kim będzie walczyć na KSW 41? Szczegóły przedstawiamy poniżej.

W centralnej rywalizacji wieczoru uda się zobaczyć Borysa Mańkowskiego który po raz kolejny będzie konkurować o pas czempiona organizacji KSW. W minionej bitwie Mańkowskiego oglądaliśmy na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym, kiedy to walczył z największą gwiazdą KSW w Polsce – Mamedem Khalidovem. W tejże konfrontacji zwyciężył zawodnik mma z Czeczenii ale starcie było bardzo wyrównane i należy przyznać iż Mańkowski rzeczywiście idealnie był przygotowany do starcia z dużym mistrzem.

W kolejnej konfrontacji wieczoru organizatorzy przewidzieli tzw. freak fight w którym popularny Popek Monster stoczy swoją 3 walkę na galach KSW. Kontrkandydatem Króla Albanii będzie popularny z wielu filmów a zwykle z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w ksw żadnego pojedynku. Na pewno starcie to będzie natomiast dla federacji ksw prawdziwym wydarzeniem jakie doda dla organizacji nowych kibiców oglądających galę ale też sporo osób dowie się czym jest KSW jak zamowic, na czym polega mma i co to za sport. Aktualnie nie wiadomo czego spodziewać się po tej walce, jednak na pewno z punktu marketingowego będzie on absolutnie wypromowany natomiast to jak duży poziom pokażą obydwaj zawodnicy dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka która na pewno przyciągnie wysokie zainteresowanie ze strony widzów mieszanych sztuk walki to walka Kleberem Koike Erbst v Artur „Kornik” Sowiński Rywalizacja ta będzie toczyć się o pas czempiona organizacji KSW. Patrząc na formę obydwu wojowników mma wolno spodziewać się fenomenalnej walki na wszystkich płaszczyznach. Oceniając ostatnie pojedynki obaj zawodnicy czują się niewątpliwie dobrze i wykazują wysokie kompetencje i formę. Obaj zawodnicy ksw posiadali już sposobność raz wojować między sobą o pas KSW – wtedy zwyciężył Polak, który pokonał rywala po jednolitej decyzji sędziów. Co ciekawe – w dwudziestu ostatnich starciach Koike Erbsta (od 2010 r) wyłącznie raz zawodnik ksw z Japonii przegrał – i była to właśnie rywalizacja z Sowińskim.

Ponadto na gali uda się zobaczyć przypuszczalnie sześć kolejnych starć, jednak właściciele nazwiska te będą udostępniać skokowo aż do samej gali. Zatem realne jest, iż cała lista starć będzie udostępniona dla fanów zaledwie na kilka dni przed samą galą.

Pełna karta walk KSW 41 (stan na 15.11.2017)
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis (walka o pas)
Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)
Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)
Marcin Wrzosek – Roman Szymański
Fernando Rodrigues Jr. – Michał Andryszak
Damian Janikowski – TBA
Kamil Szymuszowski – Grzegorz Szulakowski

Pierwsza konferencja prasowa przed KSW 41

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here